Album: Prąd & Jazz

Prąd & Jazz narodził się na Kurpiach, gdzie w puszczy szumi dziki jazz, a psiwo jałowcowe wytwarza ten dziwny prąd. Pomysł na treść albumu podrzucił nam Marian „Ptasznik” Paździoch i jego „Cały ten jazz” (odc. 331). Ta kapka absurdu ewoluowała w piwnicy do formy płyty, na której znajdziecie nie tylko podniecający rock’n’roll pod przykrywką jazzu, ale także dziecięce marzenia, nasze strachy, a nawet legendy. Jeśli uważnie się przysłuchacie może zgadniecie czy z miłości czy raczej z nienawiści się o kimś krzyczy. Album ma elektryczny smak – przecież miłość to prąd i jazz.

Lubię Krzyczeć O Tobie

Oficjalny singiel albumu Prąd & Jazz. 

Zajawka albumu:

Już niedługo, premiera naszej płyty Prąd & Jazz! Złóż już teraz zamówienie przedpremierowe:

Carol Markovsky

Zespół urodził się w grudniu w 2014 roku w Makowie Mazowieckim, jednak obecnie mieszkamy i gramy w Warszawie. Połączyła nas miłość do lat 60. i 70. Bardzo dobrze czujemy się w tym klimacie, dlatego też staramy się oddać ducha tych czasów w utworach, które tworzymy. Nasza muzyka skłania się ku inspiracjom takim jak The Doors, The Rolling Stones, Led Zeppelin, Rival Sons. Mamy za sobą występ razem z Markiem Piekarczykiem podczas warsztatów muzycznych organizowanych przez POKiS w Płocku oraz supporty takich wykonawców jak Red Lips, Gazebo, Cuba de Zoo, Wilki, Lady Pank, Szymon Wydra & Carpe Diem. Mieliśmy też okazję wystąpić w audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia ,,Jedyne Takie Miejsce Na Ziemi” o Pułtusku, z którym związana jest duża część naszej muzycznej drogi – dwukrotny występ na festiwalu upamiętniającym Krzysztofa Klenczona.

Preorder

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym nadchodzącym albumem, zostaw nam swoję imię oraz adres e-mail, a my zarezerwujemy dla Ciebie egzemplarz naszej płyty.